Mercedes E-klasse voertuig is een zeer populaire keuze bij onze zakelijke klanten.
Bespaar ongeveer 25% op deze transferdienst en betaal slechts CZK 970 in plaats van CZK 1300!
Geüniformeerde chauffeur Gratis flesjes water
Onze professionele chauffeurs zijn hoffelijk en gekleed in een pak met stropdas, of het nu gaat om een limo huren of een limo luchthaven transfer.
Wij zullen proberen aan al uw wensen te voldoen om uw reis vanaf het vliegveld of door Praag aangenamer te maken. We zullen de limousine versieren volgens uw wensen - ballonnen, bloemen enz. Voor meer informatie, zie de prijslijst van extra diensten en extra's.
Waarom gebruik maken van limousine transfers van de luchthaven naar uw hotel of de plaats waar u verblijft? Misschien kunt u comfortabel gebruik maken van een gewone taxi, maar als u de voorkeur geeft aan hoge standaarden en luxe of een speciale gebeurtenis viert ... er zijn momenten waarop we allemaal een beetje meer willen genieten en ons speciaal willen voelen.
Na de douane en het ophalen van de bagage worden de passagiers verwelkomd door onze taxichauffeur, die een kaart met uw naam erop in zijn handen heeft. We zullen op u wachten, wat er ook gebeurt, zelfs als uw vlucht vertraagd is. De luchthaven van Praag ligt op ongeveer 20 km of 25 minuten van het stadscentrum.